Pogrzeb w Grobie Dziecka Utraconego – 9 lipca 2019 r.

Najbliższy pogrzeb w Grobie Dziecka Utraconego odbędzie się 9 lipca 2019 roku o godz. 10:00 – początek w kaplicy cmentarza przy ulicy Wiślanej.

Ceremonię poprzedzi Msza Święta sprawowana w intencji zmarłych dzieci i osieroconych rodzin w parafii świętego Stanisława – biskupa, męczennika w Bydgoszczy – ul. Kapliczna o godzinie 9:00.”

żródło: http://www.radiomaryja.pl

ABORCJA – DRAMAT MATKI I ŚWIATA .

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia co roku wykonywanych jest ponad 50 milionów aborcji chirurgicznych na świecie. Od momentu zalegalizowania tego procederu na terenach większości państw – w świetle prawa – zginęło łącznie ponad miliard dzieci.

żródło: http://www.radiomaryja.pl

PAPIEŻ FRANCISZEK

Aborcja nie może być „prawem człowieka” – powiedział papież Franciszek podczas spotkania z delegacją włoskiego Ruchu dla Życia. Podkreślał, że obrona życia jest „absolutnym obowiązkiem”.

żródło: https://pl.aleteia.org

Żyjący dowód

Sam siebie nazywa „żyjącym dowodem” – na to, że aborcja nie może być dobrym rozwiązaniem. Dobrze zna swoją historię i nie ukrywa, że to, co się stało ciąży w jakiś sposób nad jego życiem.

żródło: https://www.niedziela.pl

Posłowie odrzucili petycję ws. wprowadzenia aborcji na życzenie

Posłowie sejmowej komisji ds. petycji odrzucili wniosek lewicowej Partii Razem o wprowadzenie aborcji na życzenie do 12. tygodnia ciąży i ograniczenie klauzuli sumienia lekarzy, którzy odmówiliby aborcji.iem.

żródło: https://www.niedziela.pl

Abp Jędraszewski: atakuje się Kościół po to, aby przestał upominać się o ludzkie życie

W homilii abp Marek Jędraszewski powiedział, że w obecny świat wiele czyni, aby radość z przyjścia na świat dziecka została stłumiona. – Znajduje to swój wyraz w przerażającej praktyce aborcji, która w wielu demokratycznie ustanowionych prawodawstwach jawi się jako prawo człowieka, zwłaszcza kobiety, prawo do zabijania

żródło: https://www.deon.pl

Spot o radości i trudzie bycia rodzicem

Myślicie, że zwykła reklama nie może nieść ze sobą wspaniałych wartości? To musicie koniecznie zobaczyć ten filmik. Ta reklama, to chyba najlepszy spot pro-life w historii. Sprawdźcie sami. To jest po prostu piękne!

Życie jest święte! Poruszające świadectwo dot. aborcji

Trzeba podjąc modlitwe za dzieci nienarodzone.
One są bezbronne i nie maja nikogo kto sie za nimi wstawia.
Możemy podjąc adopcje duchową dziecka z pomocą Pana Boga możemy je uratować.

żródło: https://stopaborcji.pl/swiadectwa/

Lekarz powiedział mi „Aborcja albo użeranie do końca życia” – urodziłam zdrowe dziecko

Zapytałam czy wszystko jest w porządku. „Nic nie jest w porządku!” – odparł opryskliwie, a ja zaczęłam się coraz bardziej niepokoić. Potem zaczął wyliczać nieprawidłowości:

żródło: http://katolik.d500.pl

Świadectwa cierpienia kobiet po aborcji!

To było 10 lat lemu. Zaszłam w ciążę. Byłam rozwiedziona i faktycznie samotna. Pierwszą moją reakcją była panika. Wszystko, co nastąpiło później, przypominało bardziej koszmar niż rzeczywistość. Brałam tabletki uspokajające na noc, żeby móc spać, i tabletki pobudzające na dzień, żeby się jakoś trzymać.