książki które warto przeczytać >> literatura obyczajowa >> Katarzyna Michalak >> Czerwień jarzębin

Katarzyna Michalak

Czerwień jarzębin

Rok wydania: 2017

wydawnictwo Znak

Książki które warto przeczytać

Michalak Katarzyna

Leśna Trylogia nie została jeszcze zakończona. Michalak po raz kolejny pokazała, że należy do grona najlepszych pisarzy w polskim czytelnictwie. Bohaterami serii są trzej bracia, którzy wcale nie mieli lekkiego życia oraz trzy dziewczyny, których życie również nie rozpieszczało. Gdzieś muszą się ze sobą wreszcie spotkać, a ich przyjaźń zostanie poddana próbie. Gdy zło czyha na swoją okazję, wszystko może się zdarzyć, natomiast w potrzebie warto liczyć na wspaniałych przyjaciół.

W “Czerwieni jarzębiny” kłopoty znajdują Gabrielę. Pytanie brzmi, czy może liczyć na swoje przyjaciółki, gdy w ich otoczeniu znajdują się młodzi i niezwykle atrakcyjni chłopcy. Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się na Leśnej polanie w otoczeniu wiekowych świerków, po prostu musisz sięgnąć po tą lekturę. Dreszczyk emocji gwarantowany, a imię autorki z pewnością przyciągnie wielkie grono zafascynowanych jej dziełami odbiorców.

Pierwszorzędna opowieść oraz doskonały kunszt pomogą w dobrym odbiorze, a wydarzenia w małym domku na Leśnej polanie pozbawią uczucia, że wiesz co może się tam jeszcze wydarzyć. Doskonała gra uczuciami i złowieszczy charakter tej pozycji zapewnią wiele udanych godzin przy wciągającej i niezwykle atrakcyjnej lekturze.

Autorka doskonale buduje grozę i pozwala bać się tym, którzy zdecydują się na zakup. Leśna Trylogia to opowieść o przyjaźni, miłości i najważniejszych uczuciach, poddanych próbie przez zło, a jej bohaterowie dopiero co poznają wagę tych połączeń. Czy uda im się przetrwać? Czy ich przyjaźń na tym nie ucierpi. Tego dowiecie się dopiero po lekturze.

W “Czerwieni jarzębiny” można spodziewać się wszystkiego. Gdy wydawało się już, że szczęście na dobre zawita w te zakątki to zło znów dało o sobie znać. Gabriela jest zagrożona i musi liczyć na pomoc przyjaciółek. Nie ma jednak pewności, że stawią się one w odpowiednim czasie.

Autorka buduje grozę i fascynuje swoim kunsztem pisarskim. Z pewnością będzie to kolejny bestseller, więc warto sięgnąć po tą pozycję i przekonać się na własnej skórze, jak przyjaciółki i trzej bracia przejdą tę próbę.