książki które warto przeczytać >> Rodzina >> Gary Chapman  >> Jak ocalić miłość gdy bledną wspomnienia

Gary Chapman 

Jak ocalić miłość gdy bledną wspomnienia

Rok wydania: 2017

wydawnictwo Święty Wojciech

Książki które warto przeczytać

Chapman Gary 

Na całym świecie książka „Pięć języków miłości” wpłynęła na ożywienie relacji i uratowała wiele małżeństw będących na skraju katastrofy. Czy rady Gary’ego Chapmana mogą być pomocne również dla tych osób, par i rodzin, które muszą radzić sobie ze straszna chorobą Alzheimera?

Autorzy tej książki odpowiadają jednogłośnie: tak! Proponowane przez nich innowacyjne zastosowanie zasady pięciu języków miłości może w zupełnie nowy sposób dotknąć życia ponad czterystu tysięcy Polaków cierpiących na tę chorobę, a także ich bliskich oraz opiekunów.

Ta książka pokazuje, że miłość delikatnie unosi róg ciemnej kurtyny demencji – dlatego warto troszczyć się o emocjonalną więź z bliskimi, którzy tracą pamięć.

Oto wspólna, przełomowa praca lekarza, opiekuna i eksperta od związków. Treści w niej zawarte są szczere, a rady – łatwe do zastosowania.

To konkretna pomoc dla tych, którzy czują się przytłoczeni trudnościami w utrzymaniu więzi z chorym. Przedstawione w niej wskazówki już pomogły setkom rodzin – mogą pomóc także tobie.