książki które warto przeczytać >> Rodzina >> Gary Chapman  >> Małżeństwo jakiego zawsze chcieliście

Gary Chapman 

Małżeństwo jakiego zawsze chcieliście

Rok wydania: 2016

wydawnictwo Esprit

Książki które warto przeczytać

Chapman Gary 

Wasze małżeństwo może się zmienić na lepsze, a proces zmian może się rozpocząć nawet dziś!

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, po co ci małżeństwo? A może po kilku latach związku już nie czerpiesz z niego satysfakcji? Myślisz, że wina leży po stronie współmałżonka? Jeśli te pytania są ci bliskie, koniecznie przeczytaj tę książkę!

Gary Chapman, światowej sławy specjalista w zakresie związków i miłości, podpowiada, jak zbudować małżeństwo, o którym zawsze marzyłeś. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i wyjątkowemu talentowi, stworzył trafiający w sedno i niezwykle praktyczny poradnik dla par. Swoją uwagę skupia na kilku najważniejszych aspektach małżeństwa: miłości, umiejętności słuchania, podziale ról, wspólnym podejmowaniu decyzji, seksie, rozwiązywaniu konfliktów i planowaniu domowego budżetu. Tylko tyle i aż tyle!

Za pomocą pasjonujących historii i ciekawych ćwiczeń pokazuje najczęstsze błędy, które popełniają małżeństwa i skutecznie radzi, jak je naprawić.

Sięgnij po kartkę papieru i ołówek, zaproś do stołu małżonka i wspólnie zaplanujcie przyszłość swojego wymarzonego związku!