książki które warto przeczytać >> literatura obyczajowa >> Katarzyna Michalak >> Mistrz

Katarzyna Michalak

Mistrz

Rok wydania: 2016

wydawnictwo Znak

Książki które warto przeczytać

Michalak Katarzyna

“Mistrz” autorstwa Katarzyny Michalak to wyjątkowa historia, która ma w sobie wszystko: miłość, intrygę, emocje, namiętność i zbrodnie. Ze względu na zawartą w książce erotykę, książka jest przeznaczona dla czytelników pełnoletnich.

Sonia wraca późnym wieczorem z aerobiku. Miała zamiar wrócić prosto do domu. Niestety los postanowił inaczej. Zupełnie przypadkiem znalazła się w środku mafijnych porachunków i trafiła w ręce samego bossa – Raula de Luci, który jest zdolny do wszystkiego. Mężczyzna porywa kobietę i zabiera ją do swojego domu znajdującego się na Cyprze. Sonia początkowo pełni jedynie rolę pionka w niebezpiecznej grze i szybko musi nauczyć się jej zasad. Jeżeli popełni błąd – może to przypłacić nawet życiem.

Mieszka więc między ścianami luksusowej VillaRosy, która jednocześnie jest jej więzieniem. Nie wie, komu może ufać, czy ktokolwiek jest po jej stronie, a kto chce jej zguby. Chociaż instynkt i rozum krzyczą do niej, aby uciekała jak najdalej z tamtego miejsca, jej serce zaczyna się buntować. Raul de Luca okazuje się być nie tylko bardzo przystojnym mężczyzną, ale również niezwykle fascynującym człowiekiem. Ma w sobie to coś, co przyciąga uwagę Soni i sprawia, że zakochuje się w swoim oprawcy. To z nim przeżywa pierwsze miłosne uniesienia. Jaką decyzję podejmie bohaterka?

Tłem powieści są piękne cypryjskie krajobrazy. Między murami VillaRosy rozgrywają się losy głównych bohaterów – Sonii, Raula, Vincenta i Angeliki. Jak potoczy się ich życie?

Katarzyna Michalak jest autorką takich powieści jak “Nie oddam dzieci”, “Leśna polana”, “Bezdomna” czy też “Amelia”