organic

TWOJE ŻYCIE, NASZA INSPIRACJA

CZY JESTEŚ GOTÓW ZROBIĆ COŚ, CO ZMIENI TWOJE ŻYCIE?
JESTEŚMY TU, BY CI W TYM POMÓC. 

Najlepszy biznes to ten, który sam na Ciebie zarabia. Ty jedynie rozkręcasz machinę, a ona pracuje dalej, przynosząc Ci coraz większe zyski.  Pragniemy Cię zaprosić do współpracy w takim właśnie systemie biznesowym w którym:

  • jesteś nie zależny
  • pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz
  • pracujesz tam gdzie chcesz i z kim chcesz
  • awansujesz kiedy chcesz i zarabiasz ile chcesz.

Jest tylko jedno ale – jesteś sam dla siebie szefem i to czy osiągniesz sukces zależy przede wszystkim od Ciebie samego. 

Masz niepowtarzalną możliwość uzyskania dochodu korzystając          z wsparcia jakiego nikt inny Ci nie zaoferuje! Mamy plan i system.

Wierzymy, że praca może być przyjemnością i to przyjemnością, którą możemy dzielić z innymi. Im intensywniej dzielimy się nią, tym więcej otrzymujemy w zamian.
Staramy się robić wszystko możliwie jak najlepiej, żeby nieść radość              i pomagać innym ludziom. Staramy się pomagać młodym rodzicom, studentom na dorobku, uczniom pełnoletnim, osobom starszym , samotnym i niepełnosprawnym .

Naszą propozycję współpracy oferujemy wszystkim osobom, które poszukują nowych możliwości zarobkowych, szukają nowych sposobności zawodowych, chcą zacząć nową, interesującą karierę albo po prostu chcą podreperować domowy budżet, zlikwidowanie zadłużenia, spędzać więcej czasu z rodziną, zwiększyć swoje oszczędności na emeryturę, pozyskać dodatkowe pieniądze na kupno samochodu lub domu swoich marzeń.

Poznaj szczegóły i zalety idealnego rozwiązania dla Ciebie

Wybrany przez nas model biznesu daje świetne możliwości i narzędzia
Budujemy swoje niezależne biznesy na bazie współpracy z polską firmą Organic Life.
  

Zastanów się , czy chcesz dalej w sposób świadomy jako konsument dorabiać sieci handlowe, producentów czy sklepy – bez wzajemności. Ty biedniejesz – oni się bogacą. Wydajesz pieniądze bezpowrotnie, a zakupy stają się Twoim kosztem, gotówka jest skierowana w jedną stronę – do producenta i pośredników.
Jako świadomy prosument Organic Life – możesz zarabiać i bogacić się na własnych zakupach. Stać się partnerem producenta i korzystać ze stałych zniżek i prowizji wynikających z planu marketingowego.

Jedynie co musisz zrobić , to zmienić swoje przyzwyczajenia, miejsce i sposób zakupu produktów pierwszej potrzeby .

Sprawdź, co możesz osiągnąć z ORGANIC LIFE. Dokąd dojść ? Do jakich pieniędzy ? 

 

Scieżka kariery Organic Life

Czy nie na to czekałeś tyle lat?
Bądź pionierem, bądź odważny i zacznij profesjonalnie budować społeczność Organic Life oraz odbieraj nagrody pieniężne, aby zbudować niezależność finansową wraz z nami.  Dla Ciebie są unikalne produkty i dla Ciebie jest unikalny system, abyś w jak najkrótszym czasie osiągnął stabilizację finansową i bezpieczeństwo dla siebie i rodziny. Czekamy na Ciebie.

Dostaniesz najpotężniejsze wsparcie szkoleniowe, warsztaty, webinary i podręczniki.

Podejmij decyzję już dziś. Dołącz do Organic Life. Ciesz się zdrowymi produktami oraz unikalnymi nagrodami.

Dlaczego Organic Live?

Zapoznaj się z produktami Organic Life – obejrzyj prezentację 

Organic Life S.A.

to polska firma rodzinna z wieloletnią tradycją, zajmująca się produkcją dermokosmetyków naturalnych, zawierających wysokie stężenia składników pochodzenia roślinnego.
Produkty Organic Life nie zawierają składników powszechnie uważanych za szkodliwe. Bazą preparatów są naturalne masła i oleje, wyciągi roślinne, witaminy. 

Oferta produktowa

W ofercie Organic Life znajduje się obecnie szeroka gama wyjątkowych dermokosmetyków do pielęgnacji twarzy i całego ciała – kosmetyki myjące, preparaty do higieny intymnej, balsamy i peelingi do ciała, kremy, toniki, serum do twarzy, kremy pod oczy, szampony, odżywki itp.
Produkty Organic Life charakteryzuje, niespotykany na rynku, doskonały stosunek jakości preparatów do ich ceny. Będąc partnerem Organic Life można je kupić z 25 % zniżką  w cenach od 11,00 zl do 65,00 zł .                      Zobacz – przekonaj się >>>  wejdź na stronę sklepu

Dlaczego warto zastąpić kosmetyki konwencjonalne kosmetykami naturalnymi?
W kosmetykach naturalnych Organik Life znajdziemy środki o działaniu przeciwzmarszczkowym, opóźniające procesy starzenia, zwalczające otyłość i cellulit. Produkty nie są szkodliwe dla ludzkiej skóry. To ważne, bo w kosmetykach konwencjonalnych powszechnie stosuje się składniki, które mogą zatykać pory skóry, naruszać jej naturalną barierę lipidową, przesuszać, powodować wysypki i zaczerwienienia. Wiele z nich ma także wpływ na zaburzenie prawidłowych funkcji skóry i naszą gospodarkę hormonalną oraz wykazuje działanie rakotwórcze. Kosmetyki naturalne Organic Life są przyjazne skórze ze względu na stosowanie łagodnych i naturalnych substancji. 
Stosując kosmetyki naturalne ograniczamy ilość stosowanej na co dzień chemii

Nie zwlekaj i już dziś zastąp kosmetyki konwencjonalne kosmetykami naturalnymi Organic Life.

Dlaczego warto dołączyć do nas

 Współpracując z nami, korzystasz z doświadczenia osób, które wykorzystały swoją szansę. One już osiągnęły to, co Ty dopiero zamierzasz osiągnąć. Pracujesz dla siebie, ale nie jesteś sam. Twoja podróż rozpoczyna się wraz ze sponsorem, który wprowadza Cię do biznesu i sprawuje pieczę nad Twoimi pierwszymi krokami. To właśnie u tej osoby możesz szukać wsparcia w początkach współpracy z nami.
Nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży. Bez względu na to, kim jesteś, możesz odnaleźć własną drogę do sukcesu. Możesz osiągnąć sukces, jeśli będziesz zdeterminowany i uwierzysz w siebie.

1. Niski kapitał początkowy.

Tradycyjny biznes, obojętnie jakby na to nie spojrzeć, wiąże się z inwestycją początkową. Potrzebne jest biuro, meble, wyposażenie, towar, środki na wypłatę wynagrodzeń. Natomiast w przypadku MLM, jest podpisanie umowy dystrybucyjnej i zaopatrzenie się w zestaw startowy. Ogólnie rzecz biorąc, maksymalny początkowy wkład zamyka się w kwocie kilkuset złotych. Dodatkowo, w przypadku większości firm MLM nie trzeba od samego początku mieć własnej działalności gospodarczej, zatem i te koszty odpadają.

2. Brak ryzyka finansowego.

W nawiązaniu do powyższego punktu –praktycznie nie ma stałych kosztów. Są oczywiście te związane z materiałami biurowymi, rozmowami telefonicznymi albo paliwem do samochodu, ale wyższych kosztów stałych nie ma. Poza tym, jeżeli współpraca dotyczy profesjonalnej firmy MLM, wypłata prowizji jest gwarantowana i nie ma ryzyka utraty pieniędzy, jeśli przewidywany sukces nie zostanie osiągnięty.

3. Wyższe dochody przy stałym nakładzie czasu.

Każdy z nas ma ograniczony czas, każdy ma tylko lub aż 24 godziny na dobę. Mając pracę etatową, która zajmuje większość dnia, trudno o znalezienie czasu i sił na drugą pracę. Jednak poświęcony czas przekłada się na wzrost dochodów, w zależności od ilości przepracowanych godzin. Jeżeli natomiast biznes MLM jest prowadzony prawidłowo, dochody systematycznie będą rosły, pomimo tego, że czas poświęcony na pracę będzie stały. Dźwignia finansowa na której opiera się biznes budowany na MLM jest tym skuteczniejszy, im więcej osób jest w jednej grupie. Lider otrzymuje prowizje od wszystkich sprzedanych produktów, czyli od wkładu każdej z osób. Jeśli jest ich w grupie więcej, to nawet w momencie, kiedy jednej lub kilku osobom nie powiedzie się w danym miesiącu albo stanie się coś nieoczekiwanego, nie odbije się to znacznie na dochodach lidera.

4. Elastyczne godziny pracy.

Brak umowy i sztywnych zobowiązań jest dużą zaletą marketingu sieciowego. Dużo ważniejsza jest samodyscyplina i organizacja własnego czasu pracy. Chociaż nie ma czegoś takiego jak sztywne godziny pracy, trzeba wszystko odpowiednio doprowadzić do końca, aby osiągnąć pożądane rezultaty. MLM nie jest dobry dla osób, które chcą lub potrzebują tego, by ktoś zarządzał ich czasem i organizował obowiązki. Jest za to doskonały dla osób aktywnych i przedsiębiorczych, które w tym modelu mają okazję w pełni rozwinąć skrzydła.

5. Sami decydujemy o dochodach.

Pracując etatowo, to nie my decydujemy o tym, jakie są nasze zarobki. Natomiast rozpoczynając działalność w obrębie MLM, tylko i wyłącznie od nas zależy, w jakich granicach będą się zamykały. Jest to zależne od obranych celów, zaangażowania, organizacji, umiejętności i silnej grupy dystrybutorów. Właśnie one przekładają się na comiesięczne wpływy.

6. Dochód pasywny.

Poza możliwością wpływu na zarobki, istotne jest to, że MLM daje możliwość uzyskiwania dochodów pasywnych. Idea polega na tym, że praca zostaje wykonana raz, ale co miesiąc czerpiemy z niej profity. Na takiej zasadzie działają odsetki w banku. Przy MLM chodzi o stworzenie stabilnej i profesjonalnej grupy dystrybutorów. Czas poświęcony na budowanie grupy jest wynagradzany tym, że w przyszłości lider ma prowizje od produktów sprzedanych przez dystrybutorów. Często osoby, które nie uzyskują dochodu pasywnego albo źle wybrały firmę MLM albo się poddały oczekując, że dochody pojawią się natychmiast. Tak nie jest. Jednak ma on przyrost geometryczny, to znaczy, że z czasem kwota będzie się co miesiąc tylko zwiększała

7. Dziedziczenie.

Ciekawe jest to, że biznes i comiesięczne dochody pasywne mogą być dziedziczone. W przypadku osób, które uzyskują duże wpływy z działalności MLM, jest to także zabezpieczenie przyszłości najbliższych. Dziedziczenie biznesu funkcjonuje także w ramach tradycyjnego biznesu, ale aby go prowadzić, rodzina musi umieć nim zarządzać i się na tym znać. Przy MLM tego problemu nie ma, a to jeden z tych aspektów, który przyciąga do tego modelu biznesowego

8. Szersze kontakty towarzyskie.

Dzięki marketingowi sieciowemu, można poznać wielu inspirujących ludzi o różnych kompetencjach i umiejętnościach. Warto zadbać o to, by w grupie znalazły się osoby o odmiennych predyspozycjach. Szeroka lista kontaktów jest czymś, co jest cenione nie tylko w biznesie i o to trzeba dbać, a MLM daje możliwości do poznania wielu osób.

9. Brak ograniczeń terytorialnych.

W ramach MLM nie ma czegoś takiego jak umiejscowienie przedsięwzięcia w jednym miejscu. Sieć dystrybutorów może być budowana w dowolnym miejscu kraju, a także poza nim.

10. Dodatkowe gratyfikacje.

Liderzy, których grupa generuje duże dochody, w ramach gratyfikacji często mają możliwość podróżowania w różne zakątki świata. Inną formą nagrody są samochody, które są przyznawane na tej samej zasadzie. Rodzaje motywatorów są różne, w zależności od zasad panujących w danej firmie MLM.

Organic Live dba o ludzi i motywuje do osiągania celów

Walcz o więcej
Organic Live dba o ludzi i motywuje do osiągania celów – bez względu na to, czy sukces oznacza dla kogoś możliwość zdobycia dodatkowych dochodów, poczucie spełnienia, możliwość stworzenia lepszych warunków życiowych dla bliskich lub coś zupełnie innego, te cele zależą wyłącznie od Was.
Pomogliśmy już ponad 3 milionom ludzi spełnić sen o lepszym życiu! Przyciągnęliśmy ich nieograniczonym potencjałem możliwości, wsparciem ze strony firmy z ponad piećdziesięcioletnim doświadczeniem, możliwością współpracy z globalną społecznością gotową do udzielenia wsparcia oraz doskonałym Planem Sprzedaży i Marketingu Organic Live

Mamy regularne szkolenia, akademię liderów, webinary

Mamy regularne szkolenia, akademię liderów, webinary oraz coś czego nie ma na polskim rynku – specjalnie stworzoną Aplikację do działania online. Dzięki niej możemy w 95% przenieś ten biznes do internetu i zarabiać nie wychodząc z domu. Dla mniej zaawansowanych osób jest 40-dniowy plan działania. Sa strony przechwytujące , blog i więcej. zachęcam do darmowej rejestracjii i wypróbowania produktów, gwarantuje ,że każdy będzie zachwycony jakością i niską ceną.

Dźwignia

Idąc przez życie sami, nie możemy za wiele zdziałać. Dźwignia jaka występuje w tym modelu, to właśnie największa tajemnica osiągania sukcesu. Czas innych ludzi, kontakty i finanse innych ludzi, zaangażowanie i uwaga, ich autorytet i motywacja – działają na Twoją i ich korzyść. Razem współpracując, wspólnie profitujecie. Ty pomagasz im, Ty ich dołączasz do systemu, produktów, szkoleń, dajesz im wsparcie i pomoc na rozpędzie – a ich obroty wspierają także Ciebie. Wszyscy korzystają.

Jak zacząć Współpracę

Z Organic Life możesz współpracować na dwa sposoby. Możesz być po prostu tylko klientem sklepu Organic Live – kupować produkty jakie chcesz i nie interesować się kwestiami zarobkowymi. Możesz również być partnerem firmy Organic Life, kupować wybrane produkty, rekomendować je i zarabiać pieniądze. To wszystko jest proste, tylko trzeba poświęcić trochę swojego czasu .

1

Przede wszystkim musisz zapoznać sie z materiałami szkoleniowymi dostępnymi poniżej , aby w sposób świadomy , poważny i biznesowy zostać naszym partnerem.

2

 Zarejestrować sie w Panelu Partnera Organic Life i zrobić pierwszy zakup.

Współpracując z nami zdobędziesz najlepszą wiedzę mentalną, emocjonalną i biznesową. Zapewniny Ci opiekę mentora, szkolenia i program dzięki któremu stajesz się silniejszy.

Masz zapytania – napisz.

Postaramy się          jak najszybciej odpowiedzieć.

8 + 8 =

Materiały pomocnicze

Twoje wsparcie >>> zobacz więcej
Twoje wsparcie >>> zobacz więcej

TOP NETWORK – CENTRUM SZKOLENIOWE

Twoje wsparcie >>> zobacz więcej
Twoje wsparcie >>> zobacz więcej
Twoje wsparcie >>> zobacz więcej

      Blog – marketing – rozwój osobisty